NEWS IN HEALTHCARE

Měnič her ve zdravotnictví

Amazon, Berkshire Hathaway a JPMorgan Chase  minulé úterý oznámily, že vytvoří společnost, která sníží náklady na zdravotní péči pro stovky tisíc svých zaměstnanců, čímž vytvoří výzvu pro to, co jejich generální ředitelé vnímají jako neefektivní a předražený americký zdravotnický systém.“

Co taková fúze znamená pro soukromé pojišťovny? Tato 3 jména ve stejné větě by zastavila každého člověka na stopě. Ale udělejte krok zpět a zvažte, že spojení znamená vážnou úroveň investic, ale když přidáte, že se zaměřují na zdravotní péči, úrovně zájmu exponenciálně rostou! Amazon  byl v poslední době hodně ve zprávách s rušivými cenovými strategiemi v maloobchodě spolu s  vlivem Geico  na náklady na pojištění automobilů, člověk má tendenci si myslet, že tato kombinace by mohla být to, co je potřeba pro náklady na zdravotní péči. Warren Buffet, muž, o kterém je známo, že se nikdy nezamlčí, nedávno popsal stav zdravotní péče jako  „náklady na zdravotní péči jsou hladovou tasemnicí v americké ekonomice“. 

Odborníci spekulovali o rozsahu změn, ke kterým tento nový podnik dojde. Byly motivovány minulými úspěchy každé firmy, několik z nich se rozhodlo zaměřit se spíše na dlouhodobý než na  „krátkodobý“. Stále je však důležité poznamenat, s velkým optimismem, že je stále obtížné změnit odvětví a stát se v tom okamžitým úspěchem. Vstupují do poněkud neznámého území pro všechny 3 společnosti a také do sektoru, který je silně zalidněn velkými korporacemi, které již desítky let nemají konkurenci.

Bez jakýchkoli konkrétních veřejně oznámených informací o tom, jak bude tento „podnik“ fungovat, se v médiích široce spekuluje o tom, jaký dopad to bude mít na zdravotní pojištění v USA. Úředník Whitehouse byl vyslýchán ohledně sloučení, ale jejich odpověď byla vágní, aniž by ve skutečnosti přiznal, že zná příliš mnoho podrobností. S jistotou lze říci, že svět bude se zatajeným dechem čekat na oficiální prohlášení popisující, co to znamená pro současný monopol pojišťoven.

Dimon z JPMorgan řekl:  „Ty tři z našich společností mají mimořádné zdroje a naším cílem je vytvářet řešení, která budou přínosem pro naše americké zaměstnance, jejich rodiny a potenciálně pro všechny Američany.“

Nejen, že je to nepochybná úroveň financí, kterou by tito masivní hráči mohli přinést, ale někteří nyní spekulují, že by to mohlo  navždy změnit  byrokracii ve zdravotnictví.

jaké jsou vaše myšlenky?

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request