HIGHLIGHTS FROM FP&A & BUDGETING CONTROL

Summit FP&A & Budgeting Control Summit společnosti Keynotion se konal 17. – 18. května 2018 v Amsterdamu, Nizozemsko v Novotel Hotel & Resorts s Kartikem Shekarem, vedoucí výroby – Keynotion a Christophem Breetzem, předsedou a přidruženým finančním ředitelem – Procter & Gamble v čele tohoto summitu .

Oba využívají své zkušenosti v této oblasti, aby spojili odborníky z akademické sféry spolu s odborníky z oblasti financí.

Den 1

Christoph Breetz, předseda představenstva a přidružený finanční ředitel – Procter & Gamble zahájil 1. den KLÍČOVOU prezentací „VYUŽÍVÁNÍ OBCHODNÍ ZPRAVODAJSTVÍ A ANALYTIKY K POSKYTOVÁNÍ JASNÝCH PROGNÓZÍ, KTERÉ PODPORUJÍ OBCHODNÍ ROZNUTÍ“. Xavier Boil, Chief Operating & Financial Officer – Foryard, vedl workshop na téma „VÝHODY ONLINE PLATFORMA A JAK Z NICH MOHOU SPOLEČNOSTI VYUŽÍVAT“. Během Xavier přinesl zkušenosti ze zasedání nadnárodního komerčního hlediska z pohledu začínajícího podniku. Toto téma zajímalo všechny účastníky, což vyvolalo velkou míru zapojení.

Matthias Thurner, CTO – Prevero, poskytl účastníkům technologické stanovisko podrobně popisující AI ve financích s „JAK AI, BLOCKCHAIN ​​A JINÉ TECHNOLOGIE NAVŽDY ZMĚNÍ FP“. Matthias se podrobně věnoval tomu, jak integrovat AI do již existujících systémů. Toto bylo jedno z nejoblíbenějších témat, protože umělá inteligence je oblast, o které mnozí vědí, že existují, ale snaží se vidět přesnou funkci tohoto odvětví. Sebastiaan Passtoors CISO a ředitel pro mezinárodní rozvoj – Cranium International Holding pokryl případovou studii, která analyzovala „BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ OBRANY“, během níž se jednalo o všechny účastníky. Sebastiaan projevil nesmírné nadšení pro tento summit a pokračoval v projednávání otázek během koktejlové recepce.

Den 2

Emmanuel Dejonckheere, hlavní finanční ředitel – BNP Paribas Fortis, zahájil 2. den KLÍČOVOU prezentací „DIGITALIZACE FUNKCE FP&A“, která účastníkům poskytla některé z nejpoutavějších obsahů, které na summitu viděli. Emmanuel měl několik typů obsahu včetně videí spolu s odborným posudkem. Tato prezentace byla z hlediska stylu nejméně konvenční. Jan-Pieter Oosterom, finanční ředitel – Shell, vzbudil velkou zvědavost kvůli úrovni důvěrnosti, která obecně obklopuje Shell a jejich aktivity. Jan se zabýval případovou studií „ZLEPŠENÍ PLÁNOVÁNÍ, ROZPOČTOVÁNÍ A PROGNÓZOVÁNÍ“, během níž poskytl vynikající srovnání kolísání cen ropy s důrazem na přímo přijatou společnost Shell prostřednictvím konsolidace – s odkazem na jiné globální společnosti.

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request