DEAN SMITH – A NOTE FROM THE CHAIR

Dean Smith, ředitel  AssuringBusiness bude předseda v Keynotion nadcházející 3rd Annual Global Efektivní Pricing summitu v Londýně,  Velká Británie,  11. – 12. dubna 2019.

Poznámka od předsedy

kolegové,

Tak a je to konečně tady. Právě teď. Všechny historické řeči o „analýze dat v reálném čase“, „dynamickém stanovení cen“, „automatizovaných strategiích“ a „umělé inteligenci (AI)“ přešly do praxe. Žijeme v rozvratném věku. Stroje značně rozšiřují lidi a v mnoha oblastech nás stále častěji nahrazují.

Je to dobré nebo špatné? Vlastně si myslím, že nezáleží na tom, co si myslíme – stejně se to stane. Zvýšená umělá inteligence a automatizace přinesou masivní poznatky a vylepšení většiny aspektů našeho podnikání, zejména pokud jde o ceny a správu výnosů. Zkušenosti zákazníků a marže budou přínosem. V kombinaci s globálním posunem k předplatnému a integrovaným nabídkám produktů a služeb je svět skutečně velmi odlišným místem, i když ve srovnání s dobou před několika lety.

Tato rychlá evoluce nemusí být děsivým nebo zneschopňujícím procesem. Přijetí digitální revoluce ve skutečnosti umožní mnohem více, než brání. To je důvod, proč jsem tak rád, byl požádán, abych předsedal 3 rd  Roční Pricing & Summit řízení příjmů z korporátní paritou, tady v Londýně!

Tato událost slibuje, že zasáhne sladké stránky dnešních výzev s digitálními technologiemi a narušením trhu. S rostoucím tlakem „obchodní války“ na mezinárodní dodavatelské řetězce, měnícím se chováním spotřebitelů a obrovským množstvím dat, které lze využít, jde o včasnou a efektivní událost, která přináší klíčové strategické myšlení a pragmatická, inovativní provozní zlepšení.

Corporate Parity sestavil úžasnou řadu řečníků od předních světových a regionálních značek, aby předali své myšlenky a ponaučení pro dnešek i budoucnost. Zkoumání cenových strategií v různých sektorech, při současném zvážení celého řetězce řízení příjmů, je základní referenční sadou nástrojů pro dnešní dynamické a úspěšné podnikání.

Budu tam – nejen předsedat – ale také se učit od lidí s odlišnými přístupy a nápady. Doufám, že se k nám můžete přidat i vy… těšíme se na sdílení vítězných nápadů a poučení z těžce získaných zkušeností ostřílených profesionálů i disruptorů.

Do té doby!

Děkan

Chcete-li se spojit s Deanem, klikněte  sem.

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request