BIG DISRUPTION SPEAKER: SHIRLEY LIU, VP MARKETING & DIGITAL – L’ORÉAL

Shirley Liu

Vice President Marketing & Digital  L’Oréal  a   řečník TEDx se k nám připojí jako řečník na nadcházejícím Big Disruption Summitu pořádaném Corporate Parity  . Akce se bude konat ve dnech 11. – 12. dubna 2019 v Amsterdamu v Nizozemsku a bude pečlivou směsí klíčových poznámek, případových studií, panelových diskusí, setkání u kulatého stolu s odborníky z celosvětového průmyslu a lídry obchodu. Dalšími aktivy summitu jsou Master Classes a Disruptive Innovation Excellence Awards.

Multikulturní a moderní globální občanka Shirley má britské a tchajwanské dvojí občanství, vyrostla v Thajsku, má britské a americké vzdělání a srdcem je Pařížanka. Tato jedinečná perspektiva podtrhuje její 13letou mezinárodní marketingovou kariéru u předních kosmetických gigantů L’Oréal a Estée Lauder ve Spojeném království, Francii a asijsko-pacifickém regionu.

Jako korporátní vedoucí má Shirley řadu úspěchů ve všech klíčových disciplínách strategického marketingu. Je vášnivou zastánkyní psychologie a organizačního chování a hraje klíčovou roli v podnikání a řídí svou marketingovou kariéru kolem tohoto přesvědčení: Jak psychologie kromě finančních zpráv a tvrdých dat pomáhá vytvořit značku zbožňovanou spotřebiteli? Jak může psychologie přeměnit online přizpůsobení na skutečně intuitivní digitální zážitek? Jak nás psychologie inspiruje k tomu, abychom vedli jako Autentičtí vůdci, abychom dosáhli soucitné ziskovosti?

In addition to her corporate role, Shirley devotes significant personal time as a public speaker and millennials mentor, empowering young professionals to contemplate the alignment of their personal calling, dreams and career ambitions early in life. In each authentic dialogue, Shirley turns a figurative mirror to her audience and poses soul-stirring questions that reconnects individuals with their noblest self and deepest motivations: Finding the Purpose for Being, at work and in life.

Shirley works and resides in Paris, France and travels frequently within Europe, the US and Asia to champion talks on Marketing management as well as the importance of Authentic Leadership, Compassionate Profitability in the corporate world and poverty alleviation through Conscientious Mentoring.

 

Nenechte si ujít příležitost vidět některá z největších jmen v oblasti datové vědy, umělé inteligence, RPA, kybernetické bezpečnosti a dalších oblastech tím, že se zúčastníte akce  Big Disruption  v dubnu 2019 v Amsterdamu!

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request