BIG DISRUPTION SPEAKER: PRASHANT AGARWAL – AVP AT SOCIETE GENERALE

Prashant Agarwal, AVP v Societe Generale, Bangalore, vystoupí na nadcházejícím summitu Keynotion Big Disruption Summit.

Tato mezioborová akce se bude konat 11.-12. dubna v Amsterdamu. Spojí největší mozky vedoucí digitální revoluce a stane se platformou pro hosty z celého světa, aby si vyměňovali nápady a postřehy, našli řešení, jak zůstat vitální v měnícím se prostředí, a zažili nejnovější technologické inovace na výstavě Vista.

Summit bude obsahovat také vlastní ceny Disruptive Innovation Excellence Awards.

Prashant Agarwal přednese hlavní prezentaci na téma „Budování a vedení technologické strategie pro podnikání B2C“ s propracovaným zaměřením na to, jak se dnešní svět změnil na svět VUCA kvůli zásadním změnám ve způsobu poptávky a spotřeby produktů a služeb. : kdykoli, kdekoli a napříč všemi kontaktními body. To vede organizace k tomu, aby hluboce přemýšlely o tom, jak by měly vytvářet nabídky pro tento nový svět ovládaný mileniály, kde je normou okamžité uspokojení. To vyžaduje obrovskou změnu v technologické strategii pro budování a podporu těchto produktů a služeb.

Prashant se narodil v Uttar Pradesh v Indii a získal vzdělání v Uttar Pradesh a New Delhi. Získal magisterský titul v oboru Business Leadership na School of Inspired Leadership (SOIL), Gurgaon, což je extrémně inovativní škola vedení založená na hodnotách inspirovaná spiritualitou a indickým étosem. Absolvoval také bakalářský titul v oboru inženýrství (informační technologie) na Technické univerzitě Dr. APJ Abdula Kalama, dříve známé jako UPTU.

Prashant dosáhl plného cyklu za posledních 11+ let práce pro různé globální organizace, včetně služeb, produktů, startupů, poradenství, neziskových organizací, státní správy a podniků, především v oblasti eCommerce & Retail a BFSI, kromě sektorů zdravotnictví, imigrace a náboru. Jeho odborné znalosti spočívají v předních programech digitální transformace v podnikovém měřítku, které se týkají různých dimenzí podnikání, produktů a technologií, čímž pomáhá organizacím orientovat a formulovat cílový provozní model a konzultovat další témata transformace vedená technologií.

Před Société Générale pracoval s předními průmyslovými giganty, včetně Mckinsey & Company a Sapient Razorfish, kde úspěšně pracoval na digitální strategii a transformacích Enterprise a přitom hrál vedoucí roli při zvyšování výnosů a výrazném zvyšování přítomnosti na trhu.

Mimo práci je Prashant vášnivým čtenářem blogů a rád cestuje po celém světě. Je nesmírně zvědavý a v jádru student. Je také spojencem LGBT komunity a ve společnosti Société Générale je označen za šampiona diverzity a inkluze za školení a mentoring pracovníků SG na toto téma, počínaje vedením.

Nenechte si ujít příležitost vidět některá z největších jmen v oblasti datové vědy, umělé inteligence, RPA, kybernetické bezpečnosti a dalších oblastech tím, že se zúčastníte akce  Big Disruption  v dubnu 2019 v Amsterdamu!

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request