BIG DISRUPTION SPEAKER: HENNING TRILL, VP AT BAYER

Dr. Henning Trill, vedoucí firemních inovací ve společnosti Bayer, Německo, se připojí k nadcházejícímu summitu společnosti Keynotion Big Disruption Summit. Bude diskutovat o ‘Dalším přerušení: Nejlépe střežená tajemství od VC a technologických gigantů.’

Summit se bude konat 11.-12. dubna 2019 v Amsterdamu a bude meziodvětvovou platformou pro zdravotnictví, energetiku, komunikaci, ropu a plyn, výrobu BFSI,  maloobchod,  e-commerce,  dodavatelský řetězec,  IT,  vládu. a regulované orgány, mimo jiné. Povzbuzuje hi-tech revolucionáře, aby se spojili a předvedli různé převratné inovace, jmenovitě VR, 3D tisk, robotiku, 5G, připojená zařízení a IoT, velká data, AI, cloud computing a další. Součástí akce bude řada prezentací významných řečníků, stejně jako ceny Disruptive Innovation Excellence Awards a Exhibition Vista.

Big Disruption bude také sloužit předním průmyslovým špičkám, jejichž podniky v současnosti čelí výzvám způsobeným technologickým přerušením, a poskytne cenné poznatky a řešení, jak se přizpůsobit a zůstat relevantní v měnícím se ekosystému.

Henning Trill je viceprezidentem podnikových inovací ve společnosti Bayer od ledna 2016.

V této roli je odpovědný za inovační agendu společnosti Bayer, což je přístup shora dolů a zdola nahoru na podporu široké inovace. Jeho tým podporuje inovační síť s více než 800 kouči v celé společnosti, platformu pro vytváření davů a program Intrapreneurship pro podporu inovací v podnikání s využitím přístupu Lean-Startup. Henning má vášeň pro hledání nových způsobů, jak zlepšit život, což se projevuje v jeho vynalézavém stylu práce.

Dříve Henning vedl globální tým výzkumu a vývoje oddělení interního managementu společnosti Bayer. V této roli on a jeho tým podporovali klíčové transformační a inovační projekty v rámci oddělení R&D společnosti Bayer v Crop Science a HealthCare, jako je vývoj a implementace strategií výzkumu a vývoje, tvorba otevřených inovačních programů a vývoj a implementace modelů vládnutí. Před nástupem do Bayeru v roce 2010 Henning pracoval pro Boston Consulting Group v praxi HealthCare a Industrial Goods napříč širokým spektrem projektů v rámci hodnotového řetězce se zvláštní pozorností na témata související s inovacemi v oblasti rozvoje nových obchodních modelů a podnikového rizikového kapitálu.

Henning se narodil v roce 1973 v Německu a studoval fyziku a chemii na Westfälische Wilhelms Universität v Münsteru a na University of Santa Barbara v Kalifornii (UCSB). Henning a jeho žena Anke mají dvě děti.

Nenechte si ujít příležitost vidět některá z největších jmen v oblasti datové vědy, umělé inteligence, RPA, kybernetické bezpečnosti a dalších oblastech tím, že se zúčastníte akce  Big Disruption  v dubnu 2019 v Amsterdamu!

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request