BIG DISRUPTION SPEAKER: ARIJANA WALCOTT, SWISSCOM/DART

Arijana Walcott se připojí na nadcházející Big Disruption Summit společnosti Keynotion jako hlavní řečník.

Summit se bude konat ve dnech 11. až 12. dubna 2019 v Amsterdamu a stane se meziodvětvovou platformou pro hi-tech revolucionáře, kteří se setkají a představí různé převratné inovace, jmenovitě VR, 3D tisk, robotiku, 5G, připojená zařízení a IoT, Big Data, AI, Cloud Computing a další. Součástí akce bude řada prezentací významných řečníků, stejně jako ceny Disruptive Innovation Excellence Awards a Exhibition Vista.

Během své prezentace s názvem „Další narušení B2C“ bude Arijana diskutovat o tom, jak AI, IoT, Blockchain a AR/VR promění průmysl B2C, a poskytne vhled do toho, co toto odvětví čeká v budoucnu.

Arijana sloužila jako viceprezidentka pro inovace a technologie ve společnosti Swisscom posledních 8 let a je spoluzakladatelkou a COO společnosti DART. Je expertkou na AR/VR a podnikové inovace. Spoluzaložila DART Labs s kancelářemi v San Franciscu a Curychu, kde pracuje ve společnostech při převádění nejnovějších technologií do životaschopných případů použití a také podporuje univerzitní projekty a začínající podniky v rané fázi za účelem testování, škálování a financování jejich nápadů.

Před spuštěním DART byla Arijana součástí Innovation Outpost společnosti Swisscom v Silicon Valley a spolupracovala se švýcarskými společnostmi a startupy při hledání nejslibnějších případů použití, obchodních modelů a spolupráce.

Arijana je nadšená pro AR/VR a blockchain. Představuje si budoucnost, kde bude technologie bezproblémově integrována do světa kolem nás, posílí nás a kde zůstaneme ve vedení.

Projekty:

Start Up Challenge

Během práce pro Swisscom, švýcarského předního poskytovatele telekomunikačních služeb a IT, byla Arijana zodpovědná za americký program pro rok 2017, který vyhrál řadu Start Ups. Pět startupů se setkalo s předními odborníky v oboru, spojilo se s budoucími zákazníky a našlo investory pro svá další kola.

Blick in die Zukunft

Ve spolupráci s BLICK, nejčtenějšími švýcarskými novinami, Arijana vytvořila sedmitýdenní sérii o naší budoucnosti s novými technologiemi. Arijana čerpala ze svých zkušeností ze Silicon Valley a vytvořila složité koncepty snadno pochopitelné a nastínila slibnou budoucnost s využitím technologií, které se dnes vyvíjejí.

Firemní inovace Tours

Arijana ve spolupráci s C-Level manažery z předních švýcarských pojišťoven, poskytovatelů veřejné dopravy nebo vysílacích společností vyvinula případy použití a propojila je s potenciálními partnery pro společné vytváření v San Franciscu a Silicon Valley.

Nenechte si ujít příležitost vidět některá z největších jmen v oblasti datové vědy, umělé inteligence, RPA, kybernetické bezpečnosti a dalších oblastech tím, že se zúčastníte akce  Big Disruption  v dubnu 2019 v Amsterdamu!

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request