5 TIPS FOR SUCCESSFUL FINTECH SALES

Anish Ramakrishna Kurup, manažer – Retail Projects & Retail Partnering (Global) se připojil k Corporate Parity jako řečník a moderátor panelové diskuze na  3. Bankovnictví Transformation & Innovation Summit  v květnu 2018. Anish sdílí své odborné znalosti v oblasti Fintech.

Fintech společnosti a banky

Každá banka v Evropě má dnes spojenectví s alespoň jedním nebo více fintech inkubátory nebo akceleračním programem pro získávání technologií, které mohou sklízet v nabídce značné hodnoty. Dnes jsou banky liberální a otevřenější investování do společností zaměřených na finanční technologie než kterékoli jiné společnosti v minulosti, hlavním důvodem je narušení technologie. Otázky, které každého napadnou, jsou následující;

Proč generální ředitel banky nepodpoří oddělení v tomto prostoru pro výzkum? Po mém rozhovoru s několika seniory. Vedoucí pracovníci v bankovnictví, výzkumné společnosti zaměřující se na finanční sektor mě přiměly k tomu, že jsem dospěl k –  „Nedostatek ochoty riskovat z investičního hlediska, pokud jde o čas nebo aktiva, je čas, aby se generální ředitelé bankovnictví podívali za 5 nejlepších projektů zajišťujících výnosy a projekty a produkty s nejvyššími výnosy. “

Proč banky investují do Fintech? Fintech jsou relativně nízkorozpočtové startupy s vizionáři, kteří mají tu správnou míru chuti riskovat. Pro ty, kteří sledovali film „Pole snů“, by se mohla dokonale vztahovat přesvědčení těchto vizionářů, která říkala:  „Pokud to postavíte, regulační orgány uzná, že to, co jste udělali, je správné nebo špatné.“ . Na rozdíl od banky, pokud technologie nesplňuje rizikové požadavky regulátorů, mohou ji vyladit, aniž by jim byly uloženy pokuty nebo jejich obchodní značky nebyly vsazeny do sázky. Navíc méně než jednu čtvrtinu investice, kterou banka vynaloží jeden rok na budování značky, by byly náklady na založení společnosti Fintech.

Co by měly Fintech společnosti dělat, pokud uvažují o jejich převzetí bankou? Začněte s koncem v mysli, ve kterém je pravidlo číslo jedna; máte správné finanční zázemí, když se rozjíždějí Fintech podniky? Je to základní pravidlo, které by investoři měli mít při zvažování budoucí hodnoty společnosti. Nikdo by nechtěl investovat do společnosti, jejíž pokladna je prázdná. Správné řešení; neexistuje nic, co by se nazývalo impuls nebo hybnost, máte špičkovou technologii nebo jedinečný prodejní argument, harfujte na to a začněte.

Osobně znám technologii s názvem „ Spathion“  z prostoru platformy Blockchain, která tvrdí, že je 5x rychlejší než nabídky IBM Hyper ledger. S tak slibnými nabídkami mají získat dynamiku k rozšíření své nabídky. Prodejní strategie – Mnoho společností, včetně společnosti  „Spathion“, o  které vím, má jedinečnou hodnotu, ale jako technologové nebo finanční guru jim chybí prodejní bystrost. Většina společností dnes najímá ty správné talenty, kteří jsou navrženi pouze pro konkrétní práci. Jednoduché… Najměte si jednoho!!! Technologie vyladěná; Když jsem pracoval v technologickém průmyslu a integroval některé z nejlepších ERP s jinými nástroji založenými na datech, snáze se to řekne, než udělá, pokud jde o používání nejvíce zneužívané terminologie „bezproblémová integrace“ v technologii.

Banky již platí miliardy dolarů za opravu stávající opravy na svých systémech a žádný CIO by nechtěl získat Athithi (člověk, který přijde, aniž by hledal zvláštní pozvání, čas nebo okolnosti) jen proto, že je generální ředitel nebo finanční ředitel zamilovaný do . Kultura harmonická; Fintech jsou startupy, po kterých se můžete procházet v krátkých kalhotách, a když dojde ke svatbě, možná budete muset přejít do banky, kde budete muset upřednostnit doručování práce, než ti, kteří se stresují, jako je kulečníkový stůl nebo skluzavka a přestěhovat se z trička. & Džíny k oblekům. Je to jen začátek nebo „Lekce 101“ pro synergii Fintech – Banka.

Vždy je dobré zopakovat si ABC, která tvoří základ megastruktury. Skutečná manželství se uzavírají v nebi, ale nyní žijeme na zemi, takže uvidíme, jestli další prodej dokáže zázraky, nebo se držte mé oblíbené slovní hříčky. “Pokud to neplánujeme, rozvody mohou nastat před uzavřením manželství, což není nutně ve slovníku.”  #Fintech  #  Bankovnictví # Fúze

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request