2ND WORLD RETAIL FORUM TAKEAWAYS BY SEBASTIAAN PASTOORS

Chtěl jsem se podělit o své shrnutí poznatků, které jsem získal od předních představitelů maloobchodu minulý měsíc, když jsem byl předsedou 2. světového maloobchodního fóra Corporate Parity . Při diskuzi o tématech, jako je vedení, kultura a technologie, bylo jasné, že celkovým tématem je výzva mít 4+ generace jako potenciální zákazníky. Pozornost klesá na sekundy s potřebou okamžitého uspokojení. Není to snadná výzva především proto, že interní pracovní síla také existuje z různých generací. Všechny tyto generace mají různé hodnoty, víry a myšlenky.

Co vyžaduje od vůdce, aby řídil a vyvažoval tyto hodnoty, přesvědčení a myšlenky a vytvořil pevnou strategii?

Tady to začíná být zajímavé, protože lídři v oboru dnes dělají úžasné věci. Myslete na bezkontaktní platby, interaktivní zrcadla, RFID sledování, samoobslužné odbavení atd. I přes tato skvělá řešení však veškerá tato novinka často pochází z poněkud chráněného hřiště, tedy svým původem a účelem zapadá do současného způsobu fungování hřiště. společnost. Jde o optimalizaci, růst a zvyšování příjmů oproti potenciálu revolučních nebo převratných změn.

To je místo, kde přicházejí nováčci a/nebo startupy a vyzývají tyto lídry v oboru novými nápady a přístupy, které by neměly fungovat. Často je vytahují, protože jsou organicky vybudovány tak, aby podporovaly tento způsob práce oproti zavedeným společnostem, které musí podporovat změny, aby se tam dostaly.

Právě zde je příležitost. Zavedené manažerské nebo obchodní strategie již pro vaši firmu nemusí fungovat. Nerealistické nebo bláznivé nápady mohou být nakonec velmi praktické a rozumné. Musíme uvažovat jako startup, takový, který může být součástí významnější organizace, ale ignoruje potenciální překážky samotné organizace oproti možnému řešení. I v tom mohou být přínosem rozdíly, ale především postřehy generací.

Proč ne? – je pravděpodobně nejpřesvědčivější důvod se tam dostat, proč ne? Pro mnohé je to nepříjemná otázka, protože máme tendenci se jí vyhýbat tím, že předem naznačíme, co nemůžeme udělat, než se podíváme na nové možnosti. Vysvětlit „proč ne“ je extrémně těžké, zvláště pokud je myšlenka nová nebo nikdy nevyzkoušená. Veškerý byznys s jednorožci se dostal tam, kde je dnes, díky různým návrhům nebo přístupům a věřil, že to bude fungovat. Když se vrátíme k „proč ne“, pokud toto přijmeme, znamená to, že toto jsou vzrušující časy, kdy vstupujeme do výzev, kterým jsme dosud nečelili, nebo hledáme řešení, která ještě neexistují. Znamená to, že nemůžeme selhat; můžeme jen zkusit.

Jako lídr byste měli optimalizovat sílu svého týmu a v tomto případě spočívá síla v rozdílech, nejistotě a schopnosti hledat řešení účinným a rychlým způsobem. Zařaďte do svého způsobu práce „proč ne“ a řešte problémy počínaje možnostmi a pohledem na omezení.

Díky Dr. Rashmi Kurmati a Corporate Parity za poskytnutí této příležitosti, bylo mi ctí hostit tak rozmanité lídry maloobchodního průmyslu z celého světa.

Přemýšlení o krocích nikdy nikoho nikam nedostalo; změnu můžete povolit provedením kroku. Poté vyhodnoťte hodnotu každého kroku k podpoře růstu. Hodně štěstí a užijte si tuto výzvu!

od Sebastiaan Passtoors – 2019

Also check our upcoming events page.

Prague Office

London Office

USA Contact

© 2021 - Copyright | All rights Reserved

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe to get the latest posts to your email.

Discover more from Keynotion - Professional Conference Organizing Company

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

Brochure
request

Select number of tickets

Apply
To speak

BOOK
A STAND

Brochure
request